Hoş Geldiniz, 15 Ekim 2019 Salı | 04:07
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

DÜZGÜN EMLAK,

DÜZGÜN HİZMET SUNAR!

MEMNUNİYETİNİZ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR.

RUHİ DÜZGÜN TURİZM İNŞAAT EMLAK TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ ; Akdeniz ve Ege bölgelerinde yaptığı çalışmalar ile adını duyurmuş şirketlerden biridir. Şirketimiz, on yılı aşkın süredir emlak sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektördeki varlığına aktif bir şekilde devam etmektedir. Alanya ve Antalya bölgelerinde yaptığımız siteleri inşa ederken, modern yapı anlayışına sadık kalarak teknolojiyle uyumlu binalar tasarlamaktayız. Müteahhit şirketleriyle doğrudan çalışıyor olmamızdan ötürü daire ve villaları inşaat firmalarının önerdiği fiyatlarla pazarlamaktayız. Satış öncesi ve sonrasında tüm desteği sağlayan şirketimiz, müşterilere yabancısı oldukları şehirde/ülkede her türlü yardım desteğini sunmaktadır.

     Antalya Alanya bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.Ayrıca Şirketimize ait, Alanya iskelesinin Kale ile buluştuğu noktada süper deniz ve şehir manzaralı 

5 KATLI RESTAURANT CAFEMİZDE MEVCUTTUR.Şirketimiz ayrıca kendi bünyesinde YEMİNLİ TERCÜMANLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ' DE vermektedir.(ADLİYE,NOTER,TAPU DAİRESİ..Resmi ve özel kurumlara,kişilere...) 

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında

DÜZGÜN EMLAK ,GAYRİMENKUL,YATIRIM DANIŞMANLIĞI farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

GAYRİMENKULLERİNİZ DEĞERİNDE ALINIP SATILIR!

DÜZGÜN GAYRİMENKUL DÜZGÜN HİZMET SUNAR!

Saygılarımızla,

RUHİ DÜZGÜN

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Antalya / Alanya / Çarşı Mahallesi
TEL : +90 (242) 513 7776
TEL : +90 (553) 745 1313
Emlakjet